İhracat Danışmanlığı Firması Uzmanı Eğitimi Whatsapp
Hizmetlerimiz İhracat Danışmanlığı

İhracat Danışmanlığı

İhracat Danışmanlığı


İhracat yaparak ürünlerinizi dünya ile buluşturmak mı istiyorsunuz? Ya da ithalat ile iç piyasadaki büyük bir talebi mi karşılamayı planlıyorsunuz? Dünyamız Covid 19 pandemisini hızla yenerken toparlanan piyasa şartlarını değerlendirmek, yüksek döviz kuru avantajını kullanarak yüksek karlılıklarla dış pazara kolayca açılmanın tam zamanı. Ürünlerinizi yurtdışında satmak ve herhangi bir ürünü iç pazarda daha yüksek bir marjla satmak için, düşük bir fiyattan ithal etmek, aynı şeyi üretmekten ve yavaş ödeme toparlanması nedeniyle iç pazarda satmaktan daha kolayolduğu gibi, hızla para kazanmanıza yardımcı olacaktır. Eğer tecrübeniz yoksa, her şeyin sorunsuz bir şekilde yapıldığından emin olmak için , süreç boyunca size rehberlik edecek bir İthalat İhracat Danışmanlık Şirketi ile iletişime geçmeniz gerekir. 

Uluslararası ticarette başarıya ulaşmak, ürünlerinizi dış pazara ihraç etmeye veya kendi ülkemize yeni ürünler getirmeye başlamak için yerine getirilmesi gereken zorlu bir strateji ve disiplinsüreci vardır, bu sürecin dikkatle takibi gereklidir. İhracat ve ithalatta işinizi kurmayı planladıysanız, şirketinize daha fazla gelir ve kar getirmeyi istiyorsanız başlangıçta danışmanlık almak en doğru kararlardan biri olacaktır. Ancak bir şirketin İthalat İhracat Danışmanını seçerken çok dikkatli inceleme yapması gerekir.

 

Doğru İthalat İhracat Danışmanlığı nereden alınır?

Beştav olarak ithalat-ihracat ile ilgili tüm sorularınız için tanınmış çözüm sağlayıcılardan biriyiz. İhracat danışmanlığında her bir sürecin kolayca ele alınmasını sağlıyoruz. En iyi İhracat-İthalat Danışman Şirketini arıyorsanız, ürünlerinizi dış pazarda sorunsuz bir süreçle satmaya başlamak için Beştav sizin için en doğru çözümleri sunar.

 

Dış Ticaret Danışmanlığı

Dış ticaret, ülkelere ve işletme sahiplerine piyasalarını, yurt içinde bunu yapmaları mümkün olmayan şekillerde genişletme olanağı tanır. Teknolojik gelişmeler her gün artmaya devam ederken, ürün ve hizmetlerin bu genişlemesi büyümeye devam ediyor ve bu ticaretin daha ulaşılabilir, karlı ve iddialı olmasına yardımcı oluyor. Dış ticarette, şirketler için sürdürülebilir karlilik elde etmek ve operasyonlarında aksaklıkları önlemek için sağlam bir strateji oluşturmak çok önemlidir. İhraç edilecek ve / veya ithal edilecek çok fazla mal ve ürün olduğundan, her ürün için özel bir çalışma gereksinimleri vardır, 

Dış Ticaret Danışmanlığı, İşletmelerin diğer ülkelerdeki kuruluşlarla mal ve hizmet alışverişinde bulunmasına yardımcı olur. Özellikle gelişmiş ülkelerde, gayri safi yurtiçi hasılanın (GSYİH) önemli bir bölümünü temsil eder. Sanayileşme, gelişmiş ulaşım, küreselleşme , çok uluslu şirketler ve dış kaynak kullanımı, uluslararası ticaret sistemi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Uluslararası ticaretin artması, küreselleşmenin devamı için çok önemlidir. Uluslararası ticaret, dünya gücü olarak kabul edilen herhangi bir ulus için önemli bir ekonomik gelir kaynağıdır.

Yurtdışı Satış Danışmanlığı

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı, iş stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması için özelleştirilmiş çözümler sunan uluslararası bir iş geliştirme danışmanlık firmasıdır. 40'tan fazla ülkede müşterilere zamanında, verimli ve uygun maliyetli bir şekilde eyleme geçirilebilir sonuçlar sunmak için benzersiz ve kanıtlanmış metodolojiler kullanıyoruz ve ticari istihbaratı etkili kullanarak büyüyoruz.

Uluslararası ticaret, ülkeler arasında mal ve hizmet alışverişini ifade eder. Basit bir ifadeyle, mal ve hizmetlerin ihracatı ve ithalatı anlamına gelir. İhracat, mal ve hizmetlerin ülke dışında satılması, ithalat ise ülkeye giren mal ve hizmetler anlamına gelir. Uluslararası ticaret, fiyatların veya talebin ve arzın küresel olaylardan etkilendiği dünya ekonomisini destekler. Örneğin, ABD'nin yazılım çalışanları için değişen vize politikaları, Hint yazılım firmalarını etkileyecektir. Veya, Çin gibi ihracatçı bir ülkede işçilik maliyetinin artması, ABD'deki Çin malları için daha fazla ödeme yapmanız anlamına gelebilir. Son dönemde çözüme doğru hızla ilerleyen pandemi (Covid 19) sorununun devam ettiği bu günler aslında 2021 için geleceğe daha umutla baktığımız ve dış ticarete ağırlık verilmesi gereken bir zaman dilimidir.

Yurtdışı satış danışmanlığına genellikle üretici temsilcileri, yabancı satış temsilcileri, satış acenteleri veya bağımsız satış temsilcileri olarak atıfta bulunulur - bu terimler genellikle birbirinin yerine kullanılır, ancak her zaman doğru değildir.

Basit bir ifadeyle, bir denizaşırı satış temsilcisi, şirketinizin ürünlerini veya hizmetlerini denizaşırı ülkelerde satmanıza yardımcı olmak için sizin adınıza hareket eden bağımsız bir işletme veya bireydir. Satış bölgesi içinde veya yakınında olacaklar ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi potansiyel müşterilere sunacak ve satacaklar ancak sizinle devamlı Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı personelinin olduğu kadar yakın ilişki kuramayacaklar ve tarafınıza sağlanacak en büyük Fayda? Kontrolü elinizde tutarsınız. Temsilcinin rolü, fırsatları geliştirmek ve talepleri geldiğinde size iletmek, ihtiyaç duyduğunuzda destek ve rehberlik sağlamaktır.

Doğrudan satış yapmaya çalışmak, bilmediğiniz pazarlarda zaman ve para kaybetmek yerine Beştav'ın sağlayacağı terzilik usulü çözümlerle mevcut iletişim ağı ve pazardaki deneyimiyle birlikte uluslararası pazarlara anında erişim elde edeceksiniz. Sizleri dış ticarette Beştav konforunu yaşamaya davet ediyoruz!

 

ihracat danışmanlığı sözleşmesi, ihracat danışmanlığı izmir, ihracat danışmanlığı ankara, ihracat danışmanlığı nedir, ihracat danışmanlığı istanbul, e ihracat danışmanlığı, ihracat teşvik danışmanlığı, dış ticaret ihracat danışmanlığı, ihracat danışmanlık ücretleri, ihracat danışmanlık hizmetleri, ihracat danışmanlık bursa, ihracat danismanlik, ihracat destekleri danışmanlık, ihracat danışmanlık eğitimi, ihracat danışmanlık firmaları, ithalat ihracat danışmanlık firmaları, ihracat danışmanlık istanbul, ithalat ihracat danışmanlığı, ihracat danışmanlık nedir, ihracat danışmanlık şirketleri, ithalat ihracat danışmanlık şirketleri,İhracat Danışmanlığı Başvuru Formu

HEMEN ARA